Akılcı Tarım, Düşük Maliyet, Kaliteli Ürün, Bereketli Hasat için MERT TARIM

20. Yılımızda Yeni Mağazamızın Açılışını Gerçekleştirdik

Mert Tarım - 20. Yılımızda Yeni Mağazamızın Açılışını Gerçekleştirdik

Mert Tarım zirai ilaç, gübre ve tarım makineleri satışının yanında üretici çiftçilere kaliteli ürün, malzeme, bereketli hasat elde etmesi için insan odaklı çözümler üreten firmamız 20. kuruluş yıl dönümünde Şükrü Çavuş Mah. 1. Harmanlar Sok. Huzur Apt. A Blok No: 41/B Mudanya'da mülkü kendimize ait olan yeni yerinin açılışını yaptı yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Devamını Oku

İspanya'da Bir Kilo Siyah İncir 42 TL.

İncir piyasası bu yıl bilindiği gibi 10 Türk Lirasından açıldı. Bu fiyat dört gün devam etti. Dört günün sonunda önce sekiz sonra 6 TL' ye düştü. Akköyde yapılan incir festivaline katılan Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe "Tarım AŞ fiyatlardaki spekülasyonları önleyeceğiz, piyasa fiyatları bu seviyenin altına düşmeyecek" dediği günün ertesi gün fiyatlar 2 TL'yi gördü.

Devamını Oku

Zeytin Hasadında Ekonomik Kayıp Geliyorum Diyor!

Mudanya ve çevresinde sert geçen kış dolayısı ile zeytin tutumu seyrek. Bu kış koşullarının üzerine birde kuraklık eklenince zeytinlerde erken kararma meydana geldi. Tabi ki bu kararma da çiçeklenmenin diğer yıllara göre on beş gün erken olmasınında katkısı büyük.

Devamını Oku