MERT TARIM FARKI

Mert Tarım Zirai İlaç ve Tarım Makineleri satışının yanında çiftçimizin kaliteli ürün, bereketli hasat elde etmesi için insan odaklı çözümler sunar.

Büyük bir dikkat, iş takibi ve emek gerektiren topraktan tohuma, tohumdan ürüne kadar olan süreç çiftçimizin kazancı için hayati önem taşır.

Mert Tarım 2003 yılında faaliyete başlasa da onun öncesinde zeytin üreticisi olan bir ailenin çocuğu olan Mert Tarım sahibi Ziraat Mühendisi Mustafa BAYRAL çocukluğundan itibaren sadece Mudanya ve çevresini değil Marmara bölgesinin tarımsal dokusunu, özelliklerini, çiftçinin sorunlarını bilmesini nedeniyle ürettiği etkili çözümler sayesinde Mert Tarım'ı Mudanya ve çevresinde lider firma çizgisine taşımıştır.

Yıllar içinde yaşanan her yetiştirme süreci ve hasat dönemlerindeki tecrübesini insan odaklı çözümler üretmekte değerlendiren Mert Tarım özellikle çiftçilere, üreticilere tam zamanında uygulanması gereken, insan ve çevre sağlığını gözeten reçete ve uygulamaları sunarak şişkin maliyetlerden çiftçiyi kurtarmanın yanında kaliteli ürün, bereketli hasat dönemleri yaşatarak çiftçinin emeğini almasını prensip edinmiştir.

Kazan, kazan yöntemini benimseyen Mert tarım Zirai Danışmanlık hizmetleri ile kazanırken çiftçimize hep kazandırmıştır.